11 IX 2013

13:50Tydzień temu zaczął się chyba najtrudniejszy rok szkolny, od którego zależą moje dalsze losy. Jak to poważnie brzmi... Przez ostatnie dni w głowie miałem tylko dwie rzeczy: matura i studia. Ciągle niczego nie jestem pewien w stu procentach, bez przerwy mam jakieś wątpliwości i chyba po prostu to wszystko mnie trochę przerasta. Na razie jedynym plusem w jest fakt, że lekcji jest faktycznie mniej, szybko wracam do domu i popołudniami mam sporo czasu wolnego! (na razie...) Mam nadzieję, że dokonam takich wyborów, których potem nie będę żałować. Czeka mnie rok pełen pracy, ale nie tylko w szkole! Chciałbym również bardziej rozkręcić bloga, częściej dodawać posty i stylizacje. Życzcie mi w tym wszystkim powodzenia, a obiecuję, że Was nie zawiodę! Dzisiejsza dość depresyjna pogoda zmotywowała mnie jednak, by dodać posta. Stwierdziłem, że miło będzie powspominać minione wakacje! Tak więc zostawiam Was ze zdjęciami z urokliwej Barcelony, co prawda zostały wykonane telefonem, ale myślę, że to nie ma tutaj wielkiego znaczenia... A w przyszłym tygodniu postaram się dodać jakiś post ze stylizacją. Trzymajcie się ciepło! x

You Might Also Like

18 komentarze

 1. Żyjemy w takich czasach, że bez problemu możemy zmienić kierunek, którym podążamy. Oczywiście najlepiej wybrać trafnie na samym początku, więc powodzenia i owocnego roku szkolnego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiem, że wybierzesz to co najbardziej będzie Ci odpowiadało! Zdjęcia są rewelacyjne, mimo tego że zostały wykonane telefonem ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. z czego chciałbyś zdawać maturę i co byś chciał studiować ?

  OdpowiedzUsuń
 4. zdjęcia magia! ;)

  krenana.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. some beautiful pictures ! I like them all !

  withoutanyweight.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. jedziesz na koncert Ellie Goulding w Warszawie? :)

  OdpowiedzUsuń
 7. umów się ze mną na randkę :D

  OdpowiedzUsuń
 8. z czego będziesz zdawać maturę ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. prawdopodobnie: matma i geografia rozszerzona, wos i polski podstawa, angielski rozszerzony

   Usuń
 9. gdzie planujesz pójść na studia? zostajesz w Bydgoszczy czy może się gdzieś przenosisz? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a co konkretnie w Warszawie? :) coś z fotografią?

   Usuń
  2. studia to dla mnie masakryczny temat, fajnie by było coś, co umożliwi mi pracę jako fotograf, ale nie wiem na jaki kierunek bym musiał iść i gdzie, przynajmniej ja o tym nie wiem... chciałbym na grafikę, ale za późno się obudziłem, bo tam potrzeba teczkę...

   Usuń
  3. może https://irk.uw.edu.pl/katalog.php?op=info&id=S1-DK-FOT&kategoria= albo https://irk.uw.edu.pl/katalog.php?op=info&id=S1-LM-LMM&kategoria= ? :)albo filmówka? ;)

   Usuń
  4. o pierwszym kierunku już myślałem i postaram się na niego dostać, drugi również ciekawy, dzięki! a filmówkę chyba sobie odpuszczę:)

   Usuń
 10. Great pictures, absolutely stunning !

  Monica Harmony's Blog

  OdpowiedzUsuń